Siedzibą Kancelarii Adwokackiej Adwokaci Gołębiowscy jest Tarnów. Nasza kancelaria adwokacka oferuje Państwu bardzo szeroką pomoc w wielu dziedzinach prawa. Adwokaci świadczą pomoc prawną nie tylko w mieście Tarnów, lecz także na terenie całego województwa małopolskiego. Jako państwa adwokat i obrońca zapewniamy ze swojej strony profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta, a także poczucie komfortu i bezpieczeństwa przy prowadzeniu państwa spraw. W naszej pracy istotne jest, aby adwokat posiadał odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę. Nasza kancelaria adwokacka gwarantuje fachową pomoc prawną oraz satysfakcję ze współpracy. Każdy adwokat odznacza się wnikliwością i rzetelnością przy analizie państwa sprawy. Jako kancelaria adwokacka oferujemy ze swej strony uczciwość, staranność działania oraz wysoką jakość świadczonych usług. Tymi głównymi zasadami kieruje się każdy współpracujący z nami adwokat. Obszarem, na którym działa nasza kancelaria adwokacka jest w szczególności miasto Tarnów, gdzie znajduje się jej siedziba. Natomiast nasza kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną również na terenie całego województwa małopolskiego, a także podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Jeżeli poszukują Państwo rzetelnego adwokata świadczącego uczciwą i profesjonalną pomoc prawną w Tarnowie, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z zakresem usług świadczonych przez naszych adwokatów. Nasza Kancelaria Adwokacka zlokalizowana jest w Tarnowie przy ulicy Dąbrowskiego 8 (na drugim piętrze).

Adwokat Elżbieta Gołębiowska

Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Rzeszowskim. Następnie w latach 2018-2020 odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie. Po złożonym egzaminie adwokackim w 2021 roku została wpisana na listę adwokatów. W praktyce zawodowej zajmuje się w szczególności sprawami cywilnymi z zakresu prawa spadkowego, dochodzenia odszkodowań, prawa pracy, a także prawa karnego.

Adwokat Krzysztof Gołębiowski

Absolwent studiów prawniczych Uniwersytetu Rzeszowskiego. Aplikację adwokacką odbywał w latach 2018-2020 przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie. Złożył egzamin adwokacki w 2021 roku uzyskując najlepszy wynik w Izbie Rzeszowskiej, za co otrzymał wyróżnienie Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie. W ramach praktyki zawodowej zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego rzeczowego i spadkowego, prawa rodzinnego oraz prawa administracyjnego. Specjalizuje się również w zakresie sądowego postępowania egzekucyjnego.